Events

   
   Coming events

Тиждень співпраці з підготовки проєктів для Interreg NEXT

Date/Time

09 April 2024 - 16 April 2024


Створення транскордонної або транснаціональної проєктної пропозиції для подачі на програму Interreg NEXT може виявитися складним завданням для багатьох організацій.

Щоб підтримати вас у цьому процесі, експерти TESIM проведуть п’ять тренінгів, присвячених розробці проекту, побудові партнерства та бюджетному плануванню, 9 (10:00-12:00), 11 (10:00-12:00), 12 (10:00-12:00), 15 (14:00-16:00) та 16 (10:00-12:00)  квітня. Тренінг буде максимально інтерактивним, з акцентом на практичних питаннях та типових помилках.

З програмою заходу можна ознайомитися тут: TESIM_GofoCooperation_Agenda_UA

Тренінг призначений для організацій (таких як місцеві та регіональні органи влади, університети та дослідницькі центри, ГО…) з країн-партнерів Interreg NEXT (позначені темно-фіолетовим кольором на карті нижче). Для того, щоб допомогти новачкам приєднатися до можливостей співпраці, пріоритет при реєстрації буде надано організаціям, які ще не реалізовували проєкти в рамках ENI CBC або Interreg NEXT.

Кількість учасників обмежена до 40 осіб, тому, будь ласка, реєструйтеся швидше! Зверніть увагу, що тренінг є інтегрованою програмою, тому ви не можете зареєструватися на окремі сесії – зареєструвавшись на захід, ви підтверджуєте, що ви зацікавлені та готові відвідати всі п’ять сесій. Кінцевий термін реєстрації – 4 квітня.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами онлайн!
Map Unavailable

Registration

This event is fully registred.

Get fresh stories
from the field that
challenge you to
rethink the world.

Subscription succeed, You're all set to receive our newsletter.

Oops, Your email seems incorrect. Please try again.